محصولات انتخاب شده
بروزرسانی
 کلیه افرادی که قصد عضویت درسایت را دارند، باید تمام قسمتهای این توافق‌نامه را کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به عضویت و خرید از فروشگاه فرش کنند. خرید از سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
ماده ١-افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس ایمیل، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تکمیل می کنند.
 •      تبصره ١- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
 •      تبصره ٢- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
 •      تبصره ٣- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازآوری کلمه عبور و نام کاربری خود اقدام کند.
 •      تبصره ۴- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و لینک فعال سازی ثبت نام به آدرس ایمیل کاربر ارسال میشود.
 •      تبصره ۵- عضویت در سایت کاملاً رایگان است.
 •       تبصره ۶- برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام کاربری ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
ماده ٢- کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.
ماده ٣- فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
الف- بازدید و انتخاب کالاها که مد نظر دارد
ب- پرداخت مبلغ ( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین
ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات
 •      تبصره ١- دریافت رسید کالا بلافاصله و با انجام خرید صورت می گیرد
 •      تبصره ٢- فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت کالای فروخته شده ندارد.
 •      تبصره ٣- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
ماده ۴- کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 •      تبصره ١- اطلاعات چاپ شده روی  فاکتور، اطلاعاتی است که کاربر در زمان عضویت ارائه داده است. بنابراین در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.
ماده ۵- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
ماده ۶- به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
 •      تبصره ١- سایت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
ماده ٧- فروشگاه فرش از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
ماده ٨- کاربر نباید در سایت اظهاراتی (نظرات) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

ارتباط با ما

 •  

  آدرس :

  اصفهـان. شهرک صنعتـی مبـارکه

 •  

  پـست الـکتـرونـیـک:

  info(at)keramatian.com

 •  
  شمـاره تـمـاس دفتر مرکزی : 88197811 021
 • شماره تماس فروش آنلاین :   09101184630
  شمـاره فـکس:  88197811 021
cronjob